İletişim

Benimle herhangi bir konuda iletişim kurmak isterseniz, [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Muhtemelen gün içinde dönüş sağlarım.

Linkedin profilime buradan ulaşabilirsiniz. Linkedin’e çok sık giriş yapmıyorum. Aşırı derecedeki samimiyetsiz ortam, insanların yapmacık tavırları vb. şeylerden ötürü nadiren girip gelen mesajları cevaplıyorum.

Twitter profilime buradan ulaşabilirsiniz. Twitterda çoğunlukla okuyucu konumundayım, ancak yazılım dünyasına ilişkin beğendiğim linkler, haberler vb. paylaşımlarda da bulunabilirim.

Henüz çok yoğun kullanamasam da bir youtube kanalım var. İleride daha aktif bir şekilde kullanmayı planlıyorum. Buradan ulaşabilirsiniz. C#, .NET dünyası, ASP.NET Core başta olmak üzere yazılım geliştirme hakkında ve web uygulamaları geliştirmeye yönelik içerikler olacak. Ayrıca gezme ve yeme-içme ile ilgili içerik üreten arkadaşlara da çok özeniyorum. Ürettikleri videoları keyifle izliyorum. Olurda salgın dönemi biterse ve farklı ülkeleri gezmeye başlarsam (şimdiye kadar yalnızca birkaç ülke gezdim), yazılım haricinde içerikler de üretmek isterim.